Direct naar inhoud

De Kunstenbond en BiMpro gaan apart verder

Gepubliceerd op:

Op 31 oktober 2025 zijn de Kunstenbond en VCTN op de hoogte gebracht dat het BiMpro-bestuur de aansluiting bij de Kunstenbond wil beëindigen. Vanaf 1 januari 2026 zijn BiMpro en Kunstenbond weer aparte verenigingen.

Na een intensieve pilot periode van 3 jaar (2023-2025), is duidelijk geworden dat de beoogde administratieve synergie tussen de verenigingen niet werd bereikt.

Het scenario van ontvlechting voor onze gezamenlijke leden is drie jaar geleden vastgelegd met heldere ‘exit-afspraken’. Die afspraken zullen we op een collegiale en constructieve manier met elkaar uitvoeren. Wat dit voor onze leden precies inhoudt en welke keuzes ze daarbij hebben, laten we per e-mail weten.

Hoewel we weer afzonderlijk, als aparte verenigingen doorgaan, zullen we op inhoudelijke lobbydossiers zij aan zij staan en elkaar blijven versterken, ook in de toekomst!

Delen via social media